Zoo Train

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.22 TL
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Busy Bee Studios, Inc.
Çocuğunuza hayvanları sevdirirken ona yeni bir şeyler öğretecek olan bu oyun tam size göre.

 Çocukların hayvanlar ile iç içe olacakları sımsıcak bu oyun anne ve babaların da ilgisini çekecek. Çünkü bu oyun gerçek anamda eğitici özelliklere sahip. Çocukların sadece oyun oynayarak eğlenceli zaman geçirmesini değil aynı zamanda eğitici özelliklerinden yararlanarak verimli zaman geçirmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu oyunda her çeşit hayvan bulunmaktadır. Fakat çocuklar bu oyunu ilk oynamaya başlarken bildikleri hayvanlarla karşılaşacaklar. Çünkü bu oyun bilinenden bilinmeyene ulaşma öğretisini benimsemiştir. Çocuklar bildikleri hayvanları gördükten sonra yavaş yavaş bilmedikleri, daha önce görmedikleri ve isimlerini duymadıkları hayvanlar ile karşılaşacaklar. Bu da onları hem daha bilgili yapacak hem kelime bilgileri genişleyecek hem de hayvanlarla olan ilişkilerini güçlendirecekler. İşte çocuklar için oldukça uygun bu fırsat yetişkinlerin de onayını kanacak.

 Oyunun içinde bulunan aslan, kaplan, yılan, tilki, hipopotam, porsuk, sansar, fil, penguen ve daha pek çok cinsten hayvanın yaşadıkları yerleri, yedikleri besinleri ve onların özelliklerini öğrenme fırsatına sahip olacaklar. Bu mükemmel özelliklere sahip olan oyun çocuklar tarafından da çok ama çok sevilecek ve çocuklar bu oyun ile çok daha fazla zaman geçirmek isteyecekler.

 Şimdi sizin üzerinize düşen görev bu oyunu hiç zaman kaybetmeden indirmek ve çocukların hayvanlarla olan ilişkisini izlemek... Geç kalmayın. 

Daha Fazla Göster
Zoo Train indir